Dethleffs

JUST 90

półintegra

Perfekcyjne wprowadzenie do świata Dethleffs. Dzięki bogatemu, jubileuszowemu pakietowi wyposażenia, Just 90 ma na pokładzie cały niezbędnik potrzebny do zaznania uroków caravaningu. Dochodzą do tego oczywiście niezawodność i doskonały serwis firmy Dethleffs.
A to wszystko w konkurencyjnej cenie! Daj się skusić i rozpocznij swoją przygodę!

TREND

alkowa | półintegra | integra

Seria z wyjątkowo przystępną ceną i najobszerniejszym wachlarzem różnorodnych pojazdów. Pojemne rodzinne alkowy, funkcjonalne półintegry, czy wreszcie komfortowe integry – modele z tej kolekcji reprezentują wszystko co najlepsze w swojej klasie. Trend to zawsze dobry wybór, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych podróżników.

GLOBEBUS

półintegra | integra

Najbardziej kompaktowy model w kolekcji Dethleffs, idealny do wycieczek zarówno po wąskich uliczkach, jak i krętych górskich drogach. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Globebus nie ustępuje większym samochodom kempingowym pod względem ilości miejsca wewnątrz. Wybierz idealny kompromis między komfortem życia, a radością z jazdy!

PULSE

półintegra | integra

Nowoczesny, funkcjonalny samochód kempingowy, stworzony z dbałością o szczegóły, które nadadzą Twojej podróży niepowtarzalnego uroku. Duża ładowność, nieskazitelny design i harmonijny system oświetlenia sprawi, że każda wyprawa wprawi Cię w wakacyjny nastrój, niezależnie od jej celu i pogody panującej za oknem.

PULSE CLASSIC 90

półintegra

Klasyczne atrybuty modelu Pulse połączone ze specjalnym jubileuszowym wyposażeniem, zawierającym wszystko co potrzebne do beztroskich, niezależnych, a ponadto wyjątkowo komfortowych wakacji. Przestronny, elegancki salon z dobrze zagospodaryzowaną przestrzenią sprawi, że każda podróż natychmiast stanie się tą ulubioną.

GLOBELINE

półintegra

Funkcjonalny układ i doskonałe wykończenie zapewniają wspaniałe odczucia podczas podróży. W połączeniu z doskonałymi systemami wspomagania i nowoczesnym podwoziem, wszyscy pasażerowie, z kierowcą na czele, mogą liczyć na maksymalny komfort podczas jazdy.

ESPRIT

integra

Tegoroczny Esprity świeci w nowym blasku, łącząc imponujący, nowoczesny design z luksusowym wręcz komfortem. Nie jest on jednak zaledwie śliczną błyskotką – nowy Esprit to całoroczny towarzysz na lata, dzięki swojej odporności na zimno, technologii zapewniającej długowieczność samochodu oraz licznym systemom bezpieczeństwa w standardzie. Przekonaj się sam, że nie da się przyjemniej podróżować na czterech kołach!

ALPA

alkowa | integra

Idealny model dla par, które poświęcają się odkrywaniu nowych miejsc i kolekcjonują wspomnienia ze wspólnych wyjazdów. Wnętrze zostało wykonane według najwyższych standardów, zachowując optymalny komfort i przestronność przy kompaktowych wymiarach. Ruszcie w aerodynamicznej integrze lub luksusowej alkowie ku niezapomnianej przygodzie!

GLOBETROTTER XLi Edition 90

integra

Przestronne wnętrze, odważny design, niespotykana dynamika jazdy – wszystko to reprezentuje ten ekskluzywny, jubileuszowy model, wybudowany tylko w 90 egzemplarzach w celu podkreślenia urodzin firmy Dethleffs. Pozwól się zainspirować bogatemu pakietowi wyposażenia, eleganckiemu wystrojowi wnętrza i nowoczesnemu designowi karoserii.
Po co bawić się w półśrodki – wybierz najlepszego z najlepszych!

GLOBETROTTER XXL

alkowa

Ten dumny reprezentant klasy premium oferuje bezgraniczny luksus i spełnia najwyższe wymogi klientów. Przyciąga uwagę wielkimi rozmiarami, odważnym designem i unikalnym kształtem. Nie pozwala odciągnąć od siebie spojrzenia wnętrzem wykonanym wedle najwyższych standardów – zarówno technicznych jak i estetycznych. Globetrotter XXL to gwarancja komfortowej i niezapomnianej podróży!